Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Digital Marketingu Saint-Gobain Building Glass

Saint-Gobain

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja projektów marketingu internetowego

  • Współpraca w prowadzeniu kampanii promocyjno-reklamowych w mediach społecznościowych, portalach horyzontalnych i branżowych

  • Administracja i content management stron www Naszych marek

  • Kreowanie i wdrażanie narzędzi cyfrowych w obszarze Marketingu

  • Ścisła współpraca z dostawcami usług nowych technologii

  • Monitoring i raportowanie efektywności podejmowanych działań

  • Współtworzenie kultury organizacyjnej opartej o zaufanie i współpracę

Nasze wymagania

  • Ludzie pełni energii z silną orientacją na klienta i współpracę w zespole

  • Samodzielni, kreatywni, rzetelni i odpowiedzialni

  • Z umiejętnością administracji CMS oraz znajomością narzędzi cyfrowych

  • Sprawnie obsługujący systemy IT

  • Z wyższym wykształceniem, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowi na ambitne wyzwania i chętnych do rozwoju

  • Z komunikatywną znajomością języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie, będącej jednym z liderów rynku szkła w Polsce i na świecie z Naszym celem nadrzędnym „MAKING THE WORLD A BETTER HOME”

  • Interesujące wyzwania i projekty, przy których rozwiniesz swoje kompetencje i poznasz wiele ciekawych osób

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym

  • Bogaty pakiet szkoleń i stały rozwój w wymagającym środowisku

  • Opieka medyczna Medicover dla całej rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w profesjonalnym zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania, ciekawe wyzwania i świetną atmosferę

  • Dalszy rozwój zawodowy w ramach firmy i w Grupie Saint-Gobain

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Quik Keizen - innowacyjne rozwiazania

  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

GLASS

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy wiodącym producentem szkła płaskiego w Polsce

i jedną z najnowocześniejszych hut szkła na świecie. Nasze szkło jest wykorzystywane w budownictwie,

w przemyśle meblarskim, AGD oraz do produkcji szyb dla przemysłu samochodowego.

Dołącz do naszego zespołu!