Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do działu handlowego

Polita Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • działania zmierzające w kierunku pozyskiwania nowych klientów ,

  • ofertowanie i negocjowanie umów klientów stałych i usług jednorazowych

  • raportowanie wyników i przygotowanie podsumowania miesięcznego

  • stały kontakt z klientami w regionie

  • ścisła współpraca z działami realizacji usługi

Nasze wymagania

  • znajomość branży sprzątającej.

  • znajomość rynku lokalnego

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza praktyczna w zakresie ogólnego utrzymania czystości

  • niezbędne jest prawo jazdy kat. B

  • obsługa komputera i dobra znajomość pakietu Office (excel)

To oferujemy

  • oferujemy prace na etat,

  • niezbędne narzędzia ( auto, laptop, telefon)

  • wynagrodzenie stałe + prowizje

  • atrakcyjny pakiet medyczny,

  • miłą atmosferę

Polita Sp. z o.o. jest firmą z 30-letnim doświadczeniem, zajmująca się kompleksowym i profesjonalnym utrzymaniem czystości obiektów, lider na rynku krajowym spełniający potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy