Oferta pracy

Specjalista do Działu Informatyki – Szpital

SZPITAL PRASKI P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO sp. z o.o.O firmie

SZPITAL PRASKI P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO sp. z o.o.

Aleja "Solidarności" 67

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc użytkownikom jako pierwsza linia wsparcia (helpdesk)

  • Przyjmowanie oraz obsługa zgłoszeń serwisowych

  • Monitorowanie oraz reagowanie na awarie

  • Nadawanie uprawnień na podstawie składanych wniosków, zarządzanie uprawnieniami.

  • Wykonywanie drobnych czynności napraw sprzętu komputerowego

  • Współpraca z dostawcami medycznych systemów informatycznych Szpitala (HIS/LIS/PACS)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętności/praktyka administrowania stacjami roboczymi

  • Umiejętność diagnozowania oraz zdalnego rozwiązywania problemów użytkowników systemów informatycznych

  • Umiejętność działania pod presją czasu i w sytuacjach nieprzewidzianych

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Stałe godziny pracy

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dodatek stażowy

Wymagane dokumenty

  • Życiorys zawierający informacje o wykształceniu oraz przebiegu kariery zawodowej.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy