Oferta pracy

Specjalista do Działu Informatyki

SPSK Nr 1 im. Prof. S. Szyszko SUMO firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres zadań:
• Pomoc użytkownikom, jako pierwsza linia wsparcia (helpdesk), w szczególności:
a. Utrzymanie medycznych systemów informatycznych szpitala (HIS, LIS, PACS/RIS)
b. Identyfikowanie wymagań dotyczących medycznych systemów informatycznych wynikających ze zmian przepisów prawa
c. Przyjmowanie oraz obsługa zgłoszeń serwisowych (telefon/email)
d. Monitorowanie środowiska i reagowanie na awarie.
• Przygotowywanie, sprawozdawanie, analizowanie okresowych sprawozdań
• Rozwój i utrzymanie infrastruktury oraz systemów użytkowników końcowych.
• Nadawanie uprawnień na podstawie zweryfikowanych wniosków w systemach informatycznych szpitala.
• Współpraca z zewnętrznymi Wykonawcami na etapie analizy, prac
• Monitorowanie bieżących trendów i potrzeb związanych z utrzymaniem infrastruktury
• Wykonywanie prac związanych z drobnymi naprawami sprzętu komputerowego,

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
• Wykształcenie wyższe lub średnie,
• Umiejętność/praktyka administrowania stacjami roboczymi Windows 7/8/10.
• Umiejętność/praktyka diagnozowania oraz rozwiązywania problemów użytkowników w sposób zdalny oraz przez telefon.
• Komunikatywność.
• Umiejętność pracy w zespole.
pożądane:
• Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość systemu ochrony zdrowia- ze szczególnym uwzględnieniem informatyzacji w obszarze ochrony zdrowi;.
• Doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o udzielenie zmówienia publicznego;
• Umiejętność działania pod presją czasu i w sytuacjach nieprzewidzianych;
• Umiejętność samodzielnego wykonywania zadań
• Cechy takie jak: sumienność i zaangażowanie

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
Życiorys uzupełniony w zakresie informacji, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1502, z późn. zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejsce składania dokumentów:
Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:
a) w postaci elektronicznej:
za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez przycisk aplikowania
lub dodatkowe informacje pod nr telefonu (32 3704509)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy