Oferta pracy

Specjalista do działu ofert i przygotowania produkcji

Marat Sp. z o.o.

  • Brzezińska 8a, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Brzezińska 8a

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapytań od klientów i ocena możliwości realizacji zamówień,

  • przygotowywanie ofert w zakresie technicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie opracowania ofert pod względem technicznym,

  • dobra znajomość z zakresu: mechanika, budowa maszyn, konstrukcje stalowe,

  • mile widziana podstawowa znajomość z zakresu obsługi programów CAD,

  • dobra znajomość w zakresie obsługi programów MS OFFICE ( word, excel, )

  • umiejętność pracy w grupie, nastawienie na realizację zadań,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Drogi kandydacie, na wstępie chcemy podkreślić, że warunki pracy u nas są bardzo atrakcyjne, dlatego warto dołączyć do naszej świetnej załogi.

Jeśli zdecydujesz się na pracę u nas - otrzymasz:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• miłą atmosferę pracy,

• nowoczesne stanowisko pracy,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

• pracę w grupie specjalistów.

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Zachęcamy do składania swoich CV osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.