Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do działu ofert i przygotowania produkcji

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-02-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma „Marat” Sp. z o.o., z siedzibą w Rybniku, poszukuje pracowników:
    Specjalistów do działu ofert i przygotowania produkcji
    Miejsce pracy: Rybnik

    Jeśli zdecydujesz się na pracę u nas  - otrzymasz:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • miłą atmosferę pracy,
    • nowoczesne stanowisko pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
    • pracę w grupie specjalistów.

    Brzmi dobrze?

    Nie zwlekaj – zaaplikuj już teraz, jeżeli  posiadasz:

    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • minimum 2 letnie doświadczenie w działach sprzedaży, w realizacji ofert pod względem technicznym,
    • mile widziana wiedza z zakresu: mechanika, hydraulika, pneumatyka, budowa maszyn,
    • umiejętność pracy w grupie, nastawienie na realizację zadań,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • prawo jazdy kat. B.

    Zakres zadań, które będą należały do Ciebie:

    • analiza zapytań od klientów i ocena możliwości realizacji zamówień,
    • przygotowywanie ofert w zakresie technicznym.

    Zachęcamy do składania swoich CV osoby z lekkim lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

    „MARAT” Sp. z o.o.
    ul. Brzezińska 8a
    44-203 Rybnik
    z dopiskiem „DOiPP”
    lub za pomocą przycisku aplikowania
    w tytule wpisując „DOiPP”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.