Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do firmy spedycyjnej

Loconi Intermodal S.A.

Łużycka 8A

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Budowanie relacji biznesowych / handlowych z obecnymi i nowymi klientami Spółki

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Znajomość branży logistycznej/spedycyjnej nie jest konieczna

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale sprzedaży i/ lub obsługi klienta mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętności analityczne

  • Dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji założonych celów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2, pozwalający na swobodną komunikację w j. angielskim)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Szkolenie na etapie wdrażania w obowiązki

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Partnerską i przyjazną atmosferę pracy w zespole

O nas

Kim jesteśmy?

•Firmą z polskim kapitałem z siedzibą w Gdyni, jednym z największych operatorów intermodalnych w Polsce

•Działamy w oparciu o sieć własnych oddziałów i terminali kontenerowych

•Świadomym pracodawcą, który ponad wszystko wierzy w to, że to człowiek jest jego najcenniejszym aktywem i jednym z kluczowych źródeł sukcesu organizacji

•Zespołem ciepłych, koleżeńskich osób, dla których praca to coś więcej niż obowiązek

Czekamy na Ciebie, jeśli:

•Traktujesz swoją pracę jako coś więcej niż wymianę świadczenia za świadczenie

•Jesteś gotowy do tego, żeby pełnić rolę lub w niedługiej przyszłości osiągnąć status specjalisty/eksperta na swoim stanowisku

•Jesteś nastawiony na rozwój, samokształcenie oraz ponadprogramowe działania

•Chcesz wziąć aktywny udział w budowaniu naszej firmy, marki i naszych standardów

•Rozumiesz, że o tym, jak profesjonalna jest firma, decydują Twoje działania

•Zwyczajowo dbasz o mienie swojego pracodawcy i jego dobre imię, jak o swoje