Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do Obsługi Rynku Inwestycyjnego

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Kobi-Light zajmuje się importem, produkcją oraz dystrybucją sprzętu elektrycznego oraz oświetleniowego.

    W chwili obecnej poszukujemy:
    SPECJALISTY DO OBSŁUGI RYNKU INWESTYCYJNEGO
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zakres obowiązków:

    • rozwój sprzedaży w zakresie oświetlenia: oprawy oświetleniowe oraz źródła światła,
    • bieżące pozyskiwanie klientów oraz stworzenie bazy potencjalnych klientów- biura projektowe, deweloperzy, strefa B2B, instalatorzy,
    • realizacja przyjętego planu sprzedaży,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • analiza rynku,
    • uczestniczenie w procesie windykacji.

    Wymagania:

    • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej (branża oświetleniowa lub pokrewna) w firmie o podobnym profilu -warunek konieczny,
    • kreatywne myślenie i chęć rozwoju,
    • zdolności negocjacyjne,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dobra organizacja pracy i systematyczność,
    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość obsługi komputera oraz programów projektowych.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Aplikacje wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).