Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista do obsługi sklepu internetowego

Łukasz JemiołO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasza firma to wiodąca i dynamicznie rozwijająca się znana polska marka modowa istniejąca na rynku od ponad 10 lat. Tworzymy odzież jakości premium, limited edition oraz casual. Dbamy zarówno o kobiety jak i mężczyzn, aby zawsze wyglądali dobrze i modnie, na co dzień i wyjatkowych chwilach w swoim życiu. W skład firmy wchodzi aktualnie kilka sklepów stacjonarnych zlokalizowanych na terenie Polski oraz sklep internetowy, oraz planuje ekspansję zagranicę.

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie oferty sklepu internetowego: wprowadzanie produktów, wprowadzanie banerów, przygotowywanie opisów, przygotowywanie produktow do zdjęć.
  • Tworzenie prostych grafik na potrzeby marketingu online
  • Raportowanie bieżącej aktywności i efektywności sklepu internetowego.

Oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości środowiska MS Office i Google Docs.
  • Samodzielności, komunikatywności, dyspozycyjności i zaangażowania
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze sklepu internetowego i języka angielskiego oraz innych.
  • Znajomość systemu PrestaShop.
  • Obsługa programów graficznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • stałe wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaangażowania
  • szkolenia
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne