Specjalista do pozyskiwania gruntów (pod farmy fotowoltaiczne i wiatrowe)

Enerco 2 Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie odpowiednich lokalizacji pod budowę farm fotowoltaicznych lub wiatrowych na terenie wybranych województw

  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntu i doprowadzanie do zawarcia umów dzierżawy gruntu

  • Znajomość rynku rolnego

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami

  • Prowadzenie analiz lokalnego rynku pod kątem nowych inwestycji

  • Organizowanie oraz udział w spotkaniach informacyjnych z lokalną społecznością

  • Opracowywanie harmonogramów prowadzonych projektów

  • Pozyskiwanie dokumentacji projektowej ( mapy/wypisy/wyrysy itp.)

  • Prowadzenie i koordynacja spraw formalno-prawnych w zakresie pozyskania niezbędnych decyzji administracyjnych umożliwiających budowę farm

  • Prowadzenie w pełnym zakresie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej wyżej wymienionych projektów

  • Raportowanie postępów prac przełożonemu

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, sprzedawca produktów AGRO, mile widziane doświadczenie przy pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje, w szczególności OZE

  • Łatwość w inicjowaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Dynamizm i zaangażowanie w działaniu

  • Kreatywność i zorientowanie na osiąganie celów

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

  • Własny samochód i czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna w 80% czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży rolniczej/ sprzedaż produktów rolnych, kontakty z rolnikami

  • Doświadczenie w sektorze energetyki odnawialnej, w szczególności w branży fotowoltaicznej

  • Doświadczenie w współpracy z urzędami

To oferujemy

  • Umowa zlecenie ze stałym wynagrodzeniem oraz prowizją

  • Rozliczenie za wykorzystane paliwo

  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Enerco 2 Sp. z o.o. to - firma zajmująca się realizacją projektów w zakresie energii ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat profilu działalności i naszych projektów znajduje się na stronie www.enerco.pl

Przewiń do profilu firmy