Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do Sp. handlowych z językiem włoskim

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IBP Sp. zo. o. Sp. k.

    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA:
    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

    • Opieka nad klientami, regularna weryfikacja ich zapotrzebowania
    • Poszukiwanie nowych klientów
    • Spotkania z klientami we Włoszech i w Hiszpanii
    • Pomoc przedstawicielom sprzedaży w zakresie otrzymywanych przez nich zamówień
    • Rejestracja zamówień (rejestracja w systemie oraz potwierdzanie zamówienia u klienta)
    • Odpowiadanie na zapytania otrzymywane drogą internetową
    • Akcje mailingowe kierowane do potencjalnych klientów
    • Dbanie o profil internetowy firmy
    • Nadzór nad bieżącymi zamówieniami, stały kontakt z działem zakupów/logistyki
    • Weryfikacja płatności klientów
    • Kontrola i uaktualnianie danych

    WYMAGANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego (hiszpański mile widziany)
    • Komunikatywność oraz dynamizm – wymóg konieczny
    • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań
    • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz syntezy dużej ilości zagadnień, dbałość o szczegół
    • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

    MILE WIDZIANE

    • Znajomość innych języków obcych (francuski, angielski, niemiecki, rosyjski)
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w obsłudze klientów, również w kontakcie telefonicznym

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w przedsiębiorstwie będącym w fazie dynamicznego rozwoju
    • Pracę w kontekście międzynarodowym