Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw administracyjno-biurowych

CLS POZNAŃ sp. z o.o.O firmie

3 4004 800 brutto / mies.
  • Cedzyńska 9
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CLS POZNAŃ sp. z o.o.

Cedzyńska 9

Poznań

Spółka CLS Poznań z siedzibą w Poznaniu przy ul. Cedzyńskiej jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, zajmującą się kompleksową obsługą szkód komunikacyjnych, wynajmem samochodów zastępczych i pomocą drogową. Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista do spraw administracyjno-biurowych

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozliczeń likwidowanych szkód komunikacyjnych
  • rejestrowanie dokumentów w programie księgowym
  • wprowadzanie dokumentów do systemu bankowego
  • wystawianie faktur
  • przygotowanie dokumentów dla działu prawnego
  • organizacja i kontrola prawidłowego obiegu dokumentacji związanej z likwidacją szkód
  • prowadzenie archiwum dokumentacji szkód
  • ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi księgowej, kadrowej i prawnej
  • organizowanie sprawnej pracy biura

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w dziale księgowym lub finansowym na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość MS Excel, MS Word i biegła obsługa komputera
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych
  • skrupulatność, dokładność, samodzielność, zaangażowanie
  • zdolność planowania i organizowania pracy
  • ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania

Ogłoszenie archiwalne