Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw BHP i P. POŻ.

OKK OTLEWSKI sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Księdza Semraua 50

Osie (pow. świecki)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych BHP oraz poż z zakresu przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy W zakładach produkcyjnych OKK OTLEWSKI Spółka z o.o.-sp.k w Osiu i Laskowicach Pomorskich oraz hotelu Evita w Tleniu,

  • sporządzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego oraz instrukcji bezpieczeństwa.

  • udział w opracowaniu planów modernizacji i rozwoju zakładów OKK Otlewski sp. z o.o.-sp.k. oraz przedstawienie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków,

  • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,

  • współpraca z inżynierami oceny ryzyka pożarowego,

  • weryfikacja przeprowadzonych kontroli gaśnic/hydrantów, instalacji ppoż, głównych wyłączników prądu, oświetlenia ewakuacyjno-awaryjnego,

  • współpraca z działem Utrzymania Ruchu pod kątem spełniania norm ppoż, oraz sporządzanie analizy ochrony przeciwpożarowej w zakładach Firmy OKK OTLEWSKI Spółka z o.o.-sp.k., zawierające propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych,

  • oferowanie, koordynacja umowy, oraz wypełnienia zakresu obowiązków przez firmy ochroniarskie i odpowiedzialne za utrzymanie czystości,

  • współpraca z ubezpieczycielem- przygotowanie dokumentacji z realizacji wymaganych prawem, udział w audytach ubezpieczeniowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • umiejętność analizy dokumentacji,

  • znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu BHP, OŚ i PPOŻ,

  • znajomość norm technicznych,

  • umiejętność i uprawnienia prowadzenia szkoleń z zakresu BHP,

  • umiejętność identyfikacji czynników niebezpiecznych,

  • dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych aplikacji,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie motywacyjne zawierające premię

O nas

Firma istnieje od 1980 roku. Zajmujemy się produkcją stelaży do mebli tapicerowanych.