Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw eksportu

BioMaxima S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja mailowa i telefoniczna z kontrahentami zagranicznymi,

  • Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich właściwą realizacją,

  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych w procesie sprzedaży,

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i organami administracji celnej.

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane biologia, biotechnologia, mikrobiologia lub pokrewne),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem),

  • Znajomość procedur celnych w eksporcie (dokumentacja w zakresie preferencyjnego i niepreferencyjnego pochodzenia towarów

  • Znajomość reguł Incoterms

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Liczne międzynarodowe kontakty,

  • Rozwój osobisty i zawodowy.

BioMaxima S.A. jest notowanym na NewConnect producentem podłoży mikrobiologicznych a także odczynników oraz sprzętu do diagnostyki in vitro. Dzięki szerokiej ofercie produktów, jesteśmy znaczącym partnerem dla wielu klientów z rynku diagnostyki klinicznej, weterynaryjnej oraz przemysłowej, zarówno w Polsce (gdzie zaopatrujemy ponad 1800 laboratoriów) jak i na rynkach międzynarodowych, gdzie obsługujemy ponad 60 dystrybutorów na czterech kontynentach.

Przewiń do profilu firmy