Oferta pracy

Specjalista do spraw fakturowania

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

  • Równa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Równa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe wystawianie faktur w systemie ERP zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;

  • Przygotowanie danych niezbędnych do przygotowania deklaracji JPK-VAT, VAT-UE;

  • Monitoring, weryfikacja i ocena sytuacji finansowej i wiarygodności kredytowej odbiorców oraz windykacja należności;

  • Opracowywanie wniosków o kredyt kupiecki oraz weryfikacja limitów kredytowych klientów;

  • Monitorowanie i kontrola płatności oraz stanu zadłużenia klientów;

  • Aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w systemach Informatycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie międzynarodowej;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie ekonomiczne lub administracyjne;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, na poziomie co najmniej B2, (język niemiecki będzie dodatkowym atutem);

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;

  • Zdolności analityczne;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging;

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów);

  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy: możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-9:00, opcja pracy częściowo w formie Home Office;

  • Bogaty zestaw premii i benefitów;

  • premia roczna, premie specjalne, funkcyjne, za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,

  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe),

  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny,

  • karta Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowa polisa związana z COVID,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • bezpłatna nauka języka w godzinach pracy

Firma MMP Neupack Polska, lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych.

Przewiń do profilu firmy