Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw fakturowania i rozliczeń (m/f)

Markant Services International Polska Sp. z o.o.

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów do systemu

  • procesowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • weryfikacja kompletności dokumentów

  • kontrola zgodności i poprawności danych i nadzór nad ich terminowym dostarczaniem

  • merytoryczna współpraca z pracownikami innych oddziałów Markant w Europie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w procesowaniu faktur (OCR faktur) w dużych projektach outsourcingowych (BPO lub SSC)

  • znajomość języka angielskiego

  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pokrycie kosztów zakwaterowania w Warszawie podczas szkoleń

  • siedzibę biura w samym centrum stolicy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia wprowadzające i merytoryczne oraz wsparcie team leadera

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • work- life- balance

  • brak dress code’u

  • zajęcia grupowe z j. niemieckiego

  • pakiet medyczny

  • aktywny program Polecenia Pracowników

  • bony świąteczne

  • dofinasowanie do urlopu

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • miejsca parkingowe dla rowerów

Działać niezależnie i odnieść sukces – to podstawowa zasada Markant, największej organizacji reprezentującej samodzielne przedsiębiorstwa handlu detalicznego i hurtowego w Europie. Od ponad 60 lat wspieramy niezależność stowarzyszonych partnerów oferując im wysokiej jakości usługi. Z zaangażowaniem, wiedzą i w poszukiwaniu nowych wyzwań, ponad 1000 naszych pracowników pracuje na rzecz międzynarodowego rozwoju i sukcesu Markant.

Przewiń do profilu firmy