Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista do spraw Finansowo - Księgowych

AUSTRIA JUICE Poland Sp. z o. o.O firmie

AUSTRIA JUICE Poland Sp. z o. o.

Kolejowa 31

Chełm

Firma produkcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW
FINANSOWO - KSIĘGOWYCH

Opis stanowiska:

  • współpraca z głównym księgowym w zakresie prowadzenia ewidencji księgowej i prawidłowości rozliczeń podatkowych,
  • dekretacja dokumentów oraz ich księgowanie w systemie SAP,
  • okresowa kontrola sald kont księgowych,
  • udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych,
  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne Spółki i Grupy oraz sporządzanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych, w tym do GUS i NBP,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz innych wymaganych informacji finansowo – księgowych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek od nieruchomości i pozostałe podatki),
  • kontakty z bankami i instytucjami zewnętrznymi,
  • sporządzanie dodatkowych raportów i analiz zgodnie z potrzebami Spółki,
  • stałe usprawnianie i optymalizacja procesów księgowych we współpracy z głównym księgowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (co najmniej na samodzielnym w dziale księgowym),
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • mila widziana znajomość języka niemieckiego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
  • doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych,
  • mile widziana praktyczna znajomość rachunkowości środków trwałych i rachunku kosztów,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz pozostałych narzędzi MS Office,
  • znajomość programów klasy ERP (najchętniej SAP),
  • samodzielność, dokładność, komunikatywność, terminowość, odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • gotowość do ciągłego samokształcenia i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia,
  • pracę w przyjaznym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dobre warunki pracy,
  • opieka medyczna,
  • dofinansowania do wypoczynku, kolonii dla dzieci, paczki dla dzieci, bony świąteczne, karta Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Oczywiście, gwarantujemy poufne rozpatrzenie Twojej aplikacji!

Ogłoszenie archiwalne