Oferta pracy

Specjalista do spraw floty

"INTERTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"INTERTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opławiec 186

Bydgoszcz

Jesteśmy od 20 lat na rynku i poszukujemy do naszej załogi

Zakres obowiązków:

  • planowanie i koordynacja napraw i serwisów
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • dostarczanie pojazdów do serwisów

Wymagania:

  • znajomość techniki pojazdów ciężarowych
  • podstawowa znajomość obsługi arkuszy Excel
  • prawo jazdy C +E
  • wiek i wykształcenie nie mają takiego znaczenia, jak kompetencje i zapał do pracy
  • chętnie zatrudnimy także emeryta/ rencistę
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • dogodny system zatrudnienia
  • auto służbowe
  • pracę z nowymi, nietypowymi pojazdami
  • ubezpieczenie grupowe
Prosimy zainteresowane osoby o kontakt telefoniczny +48 608 45 75 36
lub mailowy [email protected]
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Intertrans Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Opławiec 200, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”
 Informujemy, że Administratorem danych jest Intertrans Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Opławiec 200. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy