Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw integracji systemów / RPA

Rusak Business Services Sp. z o.o.O firmie

  • Odlewnicza 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rusak Business Services Sp. z o.o.

Odlewnicza 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zrobotyzowanych procesów w przedsiębiorstwie

  • Robotyzacja procesów – prace analityczne oraz wdrożeniowe

  • Współpraca z nowymi oraz bieżącymi kontrahentami w zakresie EDI

  • Przygotowywanie raportów z baz danych w oparciu o SQL oraz PowerQuery/VBA.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość platformy BluePrism RPA

  • Znajomość SQL (MS SQL)

  • Zaawansowana znajomość EXCEL (w tym Power Query i VBA)

  • Znajomość języka XML

  • Doświadczenie w integracji systemów (EDI, webservice)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym – w zakresie czytania dokumentacji oraz kontaktów z zagranicznymi kontrahentami

  • Umiejętność samodzielnego planowania, organizowania i ustalania priorytetów własnych działań

  • Mile widziana jest również znajomość zagadnień z branży celnej, jednak nie jest to niezbędne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej reputacji,

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów,

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji.

Działamy na rynku usług celnych od 1990 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej, profesjonalnej obsłudze celnej podmiotów gospodarczych. Z naszych usług korzystają duże przedsiębiorstwa z branży FMCG, spożywczej, artykułów przemysłowych, jak i małe i średnie firmy

Przewiń do profilu firmy