Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Netrix S.A.

Specjalista do spraw IT

Netrix S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie systemów IT przedsiębiorstwa i Klientów

  • zapewnienie wsparcia dla użytkowników stacji klienckich - rozwiązywanie problemów informatyczno-sprzętowych

  • utrzymanie infrastruktury sieci LAN

  • wsparcie klientów i rozwiązywanie problemów technicznych

  • techniczne wsparcie działu sprzedaży

  • diagnozowanie awarii sprzętu IT

  • prowadzenie gospodarki magazynowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows Server

  • doświadczenie w utrzymaniu sieci klienckiej Windows 7/10

  • znajomość zagadnień sieciowych - budowa i utrzymanie sieci

  • znajomość budowy sprzętu IT oraz diagnozowania usterek

  • umiejętność profesjonalnej obsługi klienta

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizowanych projektów

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika lub pokrewne)

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami

  • liczne wyzwania zawodowe

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach

  • ciekawy, zróżnicowany zakres zadań

  • umowę o pracę na pełny etat

Tak się u nas pracuje