Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw kadr i płac

Cundall

  • Chmielna 19, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Cundall

Chmielna 19

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do zakresu obowiązków należy obsługa biur Cundall Polska w zakresie kadr i płac, oraz współpraca z międzynarodowym zespołem HR.

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników; przygotowywanie umów o pracę / umów cywilno-prawnych, aneksów, wypowiedzeń; (ok. 40 osób);

  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;

  • Przeprowadzanie i wyjaśnianie wymaganych prawem procesów kadrowych;

  • Monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy;

  • Współpraca z zewnętrznym podmiotem w zakresie obsługi płacowej i porady prawnej;

  • Przeprowadzanie procesu rekrutacji;

  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, GUS;

  • Obsługa danych na potrzeby raportów kadrowych, płacowych i statystycznych,

  • Współpraca z firmowym międzynarodowym działem HR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi lub administracji kadr i płac

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Doświadczenie min. 2 lata w dziale kadr i płac

To oferujemy

Jeżeli jesteś odpowiednim kandydatem - otrzymasz wszelkie wsparcie w procesie wdrożenia i nauki wymaganych narzędzi wewnętrznych. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, konkurencyjne wynagrodzenie, wspieranie rozwoju zawodowego, awansu, stabilną pracę w międzynarodowym środowisku. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie medyczne oraz dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • program rekomendacji pracowników

Cundall

Cundall jest wielobranżowym i międzynarodowym biurem projektowym w dziedzinie instalacji sanitarnych, elektrycznych, niskoprądowych oraz zrównoważonego budownictwa i konstrukcji.

Głównym celem Cundall jest odgrywanie kluczowej roli w tworzeniu budynków energooszczędnych, trwałych i nowoczesnych. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych oraz zrównoważonych rozwiązań projektowych, które minimalizują zużycie surowców naturalnych.

Przewiń do profilu firmy