Specjalista do spraw kontrolingu

Arhelan Helena Burzyńska sp.k. O firmie

  • Bielsk Podlaski

    Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja raportów, analiz i zestawień finansowych w programach informatycznym jak i w innych narzędziach

  • Aktualizacja baz danych służących raportowaniu sprzedażowo -finansowo -operacyjnemu

  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania

  • Przygotowywanie cyklicznych analiz zarządczych

  • Analiza odchyleń i trendów przychodów, marż i kosztów operacyjnych

  • Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc oraz innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia, rachunkowość, analityka)

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Kontrolingu lub Analiz Finansowych -min 1 rok

  • Znajomość zasad rachunkowości na potrzeby sporządzania raportów zarządczych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela, znajomość SQL

  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o kapitale polskim o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego oraz funduszu socjalnego

  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Arhelan Helena Burzyńska sp.k.

Arhelan Helena Burzyńska sp.k. to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od prawie 30 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i lubelskim. W naszej firmie pracuje ponad 1700 pracowników. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Więcej o nas na www.arhelan.pl