Oferta pracy

Specjalista do spraw kontrolingu

Arhelan Sp. Z o.o.

  • Bielsk Podlaski

    Bielsk Podlaski, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja raportów, analiz, zestawień

  • Aktualizacja baz danych służących raportowaniu sprzedażowo -finansowo -operacyjnemu

  • Przygotowywanie budżetowania i prognozowania

  • Opracowywanie cyklicznych analiz zarządczych

  • Analiza odchyleń na poziomie przychodów, marż i kosztów operacyjnych

  • Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc oraz innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • zaawansowany Exel- to ważny wymóg

  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość, analityka)

  • doświadczenie w pracy w Dziale Kontrollingu lub Analiz Finansowych -min 1 rok

  • znajomość zasady rachunkowości na potrzeby sporządzania raportów zarządczych

  • umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • umiejętność organizacji swojej pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Od pierwszego dnia będziesz się czuł tak jakbyś wszystkie osoby znał od zawsze,

  • Poznasz wiele osób cechujących się pozytywną energią, uśmiechem, szczerością i które na pewno będą pomocne, szczególnie w pierwszym okresie aklimatyzacji w firmie,

  • Będziesz współtworzył zaawansowane analizy, niezbędne do podejmowania decyzji biznesowych

  • Zatrudnimy Cię na umowę o pracę

  • Otrzymasz pracownicza kartę rabatową naszej sieci

  • Zapewnimy dostęp do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego

  • Zapewnimy korzystanie ze środków funduszu socjalnego w zakresie miedzy innymi bonów świątecznych, dopłat do kolonii i obozów dzieci

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Arhelan Helena Burzyńska sp.k. to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od prawie 30 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i lubelskim. W naszej firmie pracuje ponad 1700 pracowników. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Więcej o nas na www.arhelan.pl