Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista do spraw kontrolingu i analiz

Billennium S.AO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 3 za granicą - biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów i analiz rentowności w różnych obszarach współpracy z Klientem, rozliczanie projektów
  • Analiza finansowa Kontrahentów, identyfikacja i ocena ryzyk
  • Pozyskiwanie danych oraz ich samodzielna weryfikacja i analiza
  • Udział w planowaniu i rozliczaniu budżetu Spółki, tworzeniu forecastu
  • Współtworzenie i raportowanie wyników dla potrzeb Zarządu
  • Analiza i monitoring rozliczeń między spółkami
  • Bieżąca współpraca i wsparcie operacyjne managerów biznesowych
  • Udział w projektowaniu optymalizacji procesów i późniejszym ich wdrażaniu
  • Kontakt z bankami i instytucjami finansowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale finansów/kontrolingu, w szczególności w zakresie procesu budżetowania
  • Wykształcenie wyższe – preferowane w obszarze ekonomii, finansów
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel – test wstępny
  • Mile widziana znajomość Power BI
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2
  • Umiejętności dotrzymywania terminów i pracy pod presją czasu, dokładność, komunikatywność
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy własnej, priorytetyzowania zadań
  • Samodzielność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie wdrażania systemów i rozwiązań

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie
  • Szkolenia wstępne
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w systemie mieszanym (z biura oraz zdalnie)

Ogłoszenie archiwalne