Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw księgowości

Akademia Ignatianum w KrakowieO firmie

Akademia Ignatianum w Krakowie

Mikołaja Kopernika 26

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych.

  • Odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg w okresach miesięcznych, kwartalnych i rocznych.

  • Aktywne wsparcie przy tworzeniu budżetów.

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych tj. faktur, wyciągów bakowych, poleceń księgowania, dokumentów sprzedaży.

  • Nadzorowanie prowadzonych rejestrów zakupów i sprzedaży VAT.

  • Rozliczanie produkcji ( produkcja książek).

  • Monitorowanie zmian w przepisach.

Nasze wymagania

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość ustawy o rachunkowości, doświadczenie w pracy w prowadzeniu pełnej księgowości oraz ponadpodstawowa znajomość xls.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Minimum trzy lata doświadczenia w księgowości na stanowisku adekwatnym do oferowanego.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

  • Zaawansowana znajomość Excela.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Skrupulatność, dokładność.

  • Otwartość oraz zdolność szybkiego uczenia się.

  • Umiejętność podejmowania decyzji.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Gotowość do pracy od zaraz.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

  • Szkolenia branżowe.

  • Finansowanie karty MPK.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Dostęp do najlepszych portali finansowych.

  • Obniżony wymiar czasu pracy w okresie wakacyjnym.