Oferta pracy

Specjalista do spraw marketingu internetowego

POSTERGALERIAO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasza firma zajmuje się produkcją i handlem, główne działy sprzedażny to sieci handlowe oraz sprzedaż internetowa a branża to bardzo szeroko pojęty dom i ogród. Rozwijamy się w bardzo szybkim tempie i potrzebujemy osób chcących tworzyć dużą i solidną firmę która nie zwalnia tempa.

Firma SIKORA poszukuje osoby na stanowisko:

Posiadamy:

  • cztery sklepy internetowe
  • stronę naszego studia fotograficznego
  • naszą stronę jako producenta
  • stronę firmy doradczej

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie strategi marketingowej
  • tworzenie wizerunku firmy w sieci
  • kreowanie marek własnych
  • nadzór nad SEM naszych sklepów
  • nadzór nad social mediami
  • rozwój sprzedaży w naszych sklepach w oparciu o marketing
  • nadzór nad Adwordsami
  • analiza wyników sprzedażowych
  • ciągle rozwijanie sprzedaży
  • szkolenie się

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień marketingu internetowego, SEO, SEM, Analytics, Adwords, FB, Instagram, pinterest itp.
  • biegłą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość drugiego języka: niemiecki, hiszpański, francuski, włoski
  • umiejętność pracy w zespole i jego rozwijania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub umowę zlecenie (możliwość dostosowania)
  • zarobki na zasadzie podstawa plus premia
  • możliwość opracowania własnego systemu premiowego dla całego zespołu
  • możliwość rozwoju
  • możliwość kompletacji własnego zespołu

W CV proszę o zdjęcie, obecny adres zamieszkania oraz rok urodzenia, mile widziany będzie list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy