Specjalista do spraw marketingu

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 28.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

De Gruyter Open (www.degruyteropen.com) jest jednym z czołowych światowych wydawnictw naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACA ZDALNA

OBOWIĄZKI

  • aktualizacja strony internetowej
  • komunikacja w mediach społecznościowych
  • dystrybucja informacji prasowych dla wybranych czasopisma i książek
  • prowadzenie kampanii Google AdWords
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i jego efekty
  • umiejętność pracy w zespole i z klientem

WYMAGANIA

  • warunek konieczny – biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe i minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe,
  • skrupulatność, systematyczność, motywacja,
  • gotowość do podjęcia pracy zdalnej ale w pełnym wymiarze godzin,
  • warunki do pracy zdalnej ( komputer, internet)

OFERUJEMY

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
  • możliwość pracy zdalnej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wyłącznie w języku angielskim życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: hr3@degruyteropen.com z tematem listu " Specjalista ds.marketingu”. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się w siedzibie firmy w Warszawie.

Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się