Ta oferta pracy jest nieaktualna od 351 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do spraw marketingu

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    De Gruyter Open (www.degruyteropen.com) jest jednym z czołowych światowych wydawnictw naukowych. Firma należy do grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACA ZDALNA

    OBOWIĄZKI

    • aktualizacja strony internetowej
    • komunikacja w mediach społecznościowych
    • dystrybucja informacji prasowych dla wybranych czasopisma i książek
    • prowadzenie kampanii Google AdWords
    • utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami
    • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
    • odpowiedzialność za powierzone zadania i jego efekty
    • umiejętność pracy w zespole i z klientem

    WYMAGANIA

    • warunek konieczny – biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenie wyższe i minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe,
    • skrupulatność, systematyczność, motywacja,
    • gotowość do podjęcia pracy zdalnej ale w pełnym wymiarze godzin,
    • warunki do pracy zdalnej ( komputer, internet)

    OFERUJEMY

    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
    • możliwość pracy zdalnej.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie wyłącznie w języku angielskim życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: [email protected] z tematem listu " Specjalista ds.marketingu”. Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się w siedzibie firmy w Warszawie.

    Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych