Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do Spraw Obsługi Klienta

  • Błonie, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Green Factory Logistics powstała w 2008 r. świadczy usługi w branży FMCG z zachowaniem temperatury kontrolowanej w przedziale od + 2 do +6 ºC w całym łańcuchu logistycznym. Realizuje, dostawy drobnicowe i cało pojazdowe, usługi przeładunków, magazynowania, składowania, konfekcjonowania (oraz inne usługi indywidulanie dostosowane do potrzeb klienta) na ternie Polski dla podmiotów grupy Green Factory oraz dla kontrahentów zewnętrznych.

    Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie
    Numer referencyjny: OBK-BL-04

    Obowiązki / zadania:

    • budowanie trwałych i partnerskich relacji z Klientem
    • zapewnienie kompleksowej obsługi dla przydzielonej grupy Klientów
    • zapewnienie satysfakcji Klienta poprzez wysoką jakość świadczonych usług
    • dbałość o sprawny przepływ informacji w ramach realizowanego procesu
    • obsługa narzędzi wspierających proces – CRM, TMS, WMS
    • współpraca z działem Handlowym, Transportowym oraz Magazynami
    • prowadzenie postępowań reklamacyjnych

    Wymagania:

    • doświadczenie w obszarze logistyki, handlu, obsługi klienta lub w pokrewnych obszarach
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • wysoka kultura osobista
    • kreatywność, umiejętność pracy zespołowej
    • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska z systemem premiowym
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość realizowania własnych pomysłów
    • bogaty pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Green Factory Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Green Factory Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.