Specjalista do spraw Obsługi Klienta język francuski lub język włoski lub język hiszpański

InnovaMaxx GmbHO firmie

InnovaMaxx GmbH

North Gate

Warszawa

Jesteśmy innowacyjną firmą e-Commerce z siedzibą w Berlinie. Prowadzimy sprzedaż sprzętów fitness w całej Europie.

www.sportstech.de i www.bluewheel.de

Obecnie zatrudniamy jako InnovaMaxx GmbH 240 pracowników 22 różnych narodowości.

Nasz sukces i szybki rozwój został zauważony i nagrodzony. Magazyn FOKUS wyróżnił nas tytułem Growth Chamion 2020(jesteśmy w czołówce rankingu wśród 50 innych zwycięzców). Przez FINANCIAL TIMES zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech i Europie w Roku 2019.

Liczy się dla nas zaangażowanie i samodzielność pracowników, gdyż chcemy wspierać i wykorzystać potencjał każdego z nich. Dołącz do nas:)

Więcej informacji o nas na: https://youtu.be/eLT_D3t-ooo

Do naszej Spółki w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania to:

  • Mejlowa obsługa Klienta francuskojęzycznego lub włoskojęzycznego lub hiszpańskojęzycznego
  • Kontakty z zespołem w Berlinie w języku angielskim

Twój profil zawodowy:

  • Biegłej znajomośći języka francuskiego lub włoskiego lub hiszpańskeigo (C1, kontakt z klientem w języku ojczystym)
  • Bardzo dobrej znajomośći języka angielskiego
  • Znajomośći pakietu MS Office
  • Zdolności komunikacyjnych i predyspozycji do prowadzenia rozmów przez telefon
  • Rzetelnego podejścia do pracy
  • Orientacji na osiąganie wyznaczonych celów
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą oraz otwartej komunikacji
  • profesjonalne szkolenia, również w Berlinie
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • komfortowo urządzone biuro w centrum miasta

Kontakt

Zainteresowało Cie to ogłoszenie?

W razie pytań odpowiedzi udzieli ci Danuta Midzio od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, pod numerem: +48 32 3235054.

Ucieszymy się, jeśli prześlesz nam swoją aplikację klikając na  "aplikacja online". Prosimy również o podanie daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwania finansowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy