Logo Pracuj.pl

Specjalista do spraw obsługi Klienta

Concentrix CVG International Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w języku polskim i angielskim
  • Obsługa aplikacji
  • Rejestracja zgłoszeń od klientów i budowanie z nimi właściwych relacji
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Wprowadzanie danych do sytemu
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klientów

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Szybkość reagowania

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Elastyczny grafik (możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 06:00 do 23:30)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Praca w młodym i szybko rozwijającym się zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Specjalista do spraw obsługi Klienta, Lublin