Specjalista do spraw obsługi klienta z językiem francuskim

Hays Poland

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Twoim głównym obowiązkiem będzie przede wszystkim wsparcie klientów indywidualnych za pośrednictwem telefonu i innych narzędzi.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomości języka francuskiego (B2/C1)

  • Znajomości języka angielskiego (B1/B2)

  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin

  • Zaangażowania i chęci do nauki

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę w formie hybrydowej

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma kafeteryjna i inne)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej