Logo Pracuj.pl

Specjalista do spraw obsługi serwisu

TES Sp. z o.o.O firmie

  • Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zestawień serwisowych w oparciu o dostępną dokumentację techniczną.
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji serwisowej.
  • Wykonywanie instrukcji montażowo- serwisowych.
  • Wystawienie danych do realizowania wyjazdów serwisowych.
  • Wystawianie dokumentacji 2D.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń w środowisku 3D.
  • Znajomość programu SolidWorks lub pokrewnego 3D.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziane.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (mechanika, budowa maszyn) lub inne pokrewne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zespole doświadczonych projektantów i inżynierów w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typowo inżynierska, która postawiła sobie od początku bardzo wysokie zadania dostarczenia urządzeń gwarantujących najnowocześniejsze technologie w przemyśle opakowaniowym:

•Maszyny rozdmuchowe do produkcji pojemników PET z preform

•Systemy robotyzacji i automatyzacji odcinków technologicznych dowolnych procesów

•Dedykowane maszyny i urządzenia pod zdefiniowane zastosowania.

Specjalista do spraw obsługi serwisu, Kowale (pow. gdański)