Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw planowania produkcji

ZAMAK MERCATOR SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie planów pracy, analiz i wdrożenie nowych części

  • Planowanie i projektowanie efektywnych procesów produkcyjnych zgodnie z zasadami lean manufacturing w uwzględnieniu wymagań ekonomii i ergonomii,

  • Uzgadnianie harmonogramu i terminów dostaw oraz tworzenie raportów produkcyjnych

  • Dokonywanie zmian do istniejących rozwiązań w celu poprawy ich wydajności.

  • Kontrola stanu zapasów oraz tworzenie zestawień i analiz dotyczących zapotrzebowania na wyroby, realizacji zleceń i dostaw do klientów

  • Dbałość i monitorowanie wysokiej jakości obsługi, terminowości i poprawności realizacji zleceń

  • Definiowanie cyklu pracy procesów montażowych

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji produkcyjnej.

  • Analiza, weryfikacja i nanoszenie zmian parametrów dla gospodarki magazynowej

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie

  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych

  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w branży metalowej, technik lub inżynier budowy maszyn,

  • Ogólna wiedza techniczna

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemu zarządzania produkcją ERP jak również pakietu MS-Office

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz dobre umiejętności prezentacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w odniesieniu do realizowanych efektów (podstawa + premia uzależniona od realizowanych wyników)

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i stałego rozwoju zawodowego