Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw pozyskiwania nieruchomości – Site Finder

Less Mess Storage Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)

Less Mess Storage Sp. z o.o.

Warszawa

Less Mess Storage jest prężnie rozwijającą się firmą w obszarze Self Storage, liderem branży w Europie Środkowej, posiadającą obiekty w największych miastach Polski oraz w czeskiej Pradze.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby odpowiedzialnej za pozyskiwanie terenów pod budowę kolejnych obiektów. Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyła w dalszym rozwoju portfolio inwestycyjnego Less Mess.

Opis stanowiska:

  • Identyfikacja działek potencjalnie nadających się pod nowe inwestycje
  • Sprawdzanie potencjalnych obszarów zainteresowania Less Mess pod kątem zgodności zapisów planów zagospodarowania przestrzennego z naszymi wymaganiami
  • Nawiązywanie kontaktów z właścicielami działek odnośnie możliwości zakupu
  • Inicjowanie negocjacji oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z właścicielami działek oraz wsparcie Dyrektora Działu Rozwoju i Dyrektora Generalnego w całym procesie pozyskania nowych terenów inwestycyjnych

Od przyszłych kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży i negocjacjach
  • Silnych umiejętności interpersonalnych
  • Znajomości rynku nieruchomości
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomości języka angielskiego która będzie dodatkowym atutem
  • Pozytywnego, energicznego i sumiennego podejście do powierzonych zadań, chęci podnoszenia kwalifikacji i konstruktywnej współpracy z dynamicznym zespołem przy realizacji różnorodnych projektów

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających poprzez przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne