Specjalista do Spraw Procesu z językiem niemieckim

VIALTO

  • Chorzowska 40, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

VIALTO

Chorzowska 40

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku zdobędziesz doświadczenie w jednym z poniższych obszarów:

  • Przygotowaniu rozliczeń podatkowych, sporządzaniu deklaracji PIT

  • Koordynacji rozliczeń podatkowych w skali globalnej

  • Koordynacji transferów zagranicznych pracowników klientów pod kątem dokumentów migracyjnych i ubezpieczeń społecznych

  • Dodatkowo rozwiniesz umiejętności w:

  • Gromadzeniu i analizie danych klientów

  • Aktywnym uczestnictwie w doskonaleniu istniejących procesów i włączaniu nowych

  • Ścisłej współpracy ze współpracownikami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

  • Obsłudze baz danych.

  • Przygotowywaniu dokumentacji procesowej

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego/niemieckiego

  • Praktycznej umiejętności pracy w programach MS Excel i Word,

  • Entuzjastycznego podejścia do pracy zespołowej,

  • Wiedza lub doświadczenie w pracy w obszarze finansów/podatków nie są wymagane, ale mile widziane.

To oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy – szkolenia wstępne i merytoryczne, opieka tutorska (program Buddy)

  • Programy szkoleniowe wspierające umiejętności miękkie i techniczne

  • Kompleksowa opieka medyczna

  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Platforma Kafeteria z szeroką gamą e-bonów i kartą MultiSport

  • Hybrydowy model pracy (praca w biurze 1x w miesiącu)

  • Komfortowe pomieszczenia biurowe w centrum Katowic i / lub Opola

  • Możliwości dalszego rozwoju

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

VIALTO

W Vialto Partners oferujemy kompleksowe usługi Global Mobility dla klientów z całego świata. W szczególności są to usługi w zakresie rozliczeń podatkowych, ich koordynacja na poziomie globalnym, pomoc w gromadzeniu i analizie danych klientów, sporządzanie dokumentów imigracyjnych, koordynacja zadań związanych z ubezpieczeniami społecznymi i wiele innych.

Zatrudniamy około 6000 pracowników na całym świecie, działając w ponad 40 krajach i obsługując ponad 3000 klientów.

Przewiń do profilu firmy