Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do spraw produkcji roślinnej

  • Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Agro-Perfect to niezwykle dynamiczna firma z branży sektora rolniczego specjalizująca się w nawożeniu i ochronie roślin, oraz w zarządzaniu produkcją roślinną w gospodarstwie rolnym.

Naszą wizytówką są innowacyjne – rewolucjonizujące rynek technologie, produkty i rozwiązania kompletne dla rolnictwa. Nasi klienci dzięki wiedzy, dostają unikatową technologię i doradztwo pozwalające na osiąganie ponadprzeciętnych plonów ilościowych i jakościowych, a co za tym idzie zysków. Dzięki współpracy z nami Klienci mają dostęp do kompleksowej oferty najwyższej jakości technologii zawierających produkty z półki najnowocześniejszych odkryć naukowców z zakresu wspierania uprawy roślinnej.

Wysokie tempo wzrostu, dynamiczny rozwój doradztwa oraz efektów w gospodarstwach zwiększa sprzedaż, co powoduje potrzebę rozbudowania struktury działu Specjalistów AGRO.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo

GŁÓWNE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

  • Doradztwo Agro w produkcji roślinnej w gospodarstwach
  • Kontrola i prowadzenie plantacji podczas całego sezonu
  • Reprezentowanie firmy na powierzonym terenie
  • Realizacja planów sprzedaży produktów Agro-Perfect na wyznaczonym obszarze
  • Budowanie bazy klientów i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych
  • Doradztwo i wspieranie klientów w zakupie i zastosowaniu najlepszych preparatów ochrony roślin
  • Zapewnienie dystrybucji produktów z oferty Agro-Perfect zgodnie z założonymi planami
  • Współpraca w ramach zespołu sprzedaży nad zbudowaniem najefektywniejszej struktury i systemu dystrybucji oraz sprzedaży oferty Agro-Perfect
  • Elastyczność pracy uwarunkowana sezonowością

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Wysokiej motywacji pracy
  • Wykształcenia i doświadczenia w produkcji rolnej ( warunek konieczny)
  • Samodzielności i kreatywności
  • Bardzo wysokich umiejętności interpersonalnych i handlowych
  • Umiejętności organizacji pracy i projektowego podejścia do zadań
  • Zdolności interpersonalnych i łatwości nawiązywania oraz budowania trwałych kontaktów z klientami
  • Osobistej wiarygodności, uczciwości i odpowiedzialności w pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski

Szanując Twój jak i nasz czas JEŚLI nie spełniasz w/w warunków NIE APLIKUJ

OFERUJEMY:

  • Stabilność i bezpieczeństwo pracy
  • Rzeczywistą ścieżkę kariery zapewniającą pełną satysfakcję
  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciągły rozwój kreatywności i innowacyjności
  • Samodzielność i współodpowiedzialność za zbudowanie struktury sprzedaży na powierzonym obszarze
  • Elastyczność pracy
  • Ambitne, progresywne warunki płacowe, realne wysokie premie zapewniające rozwój i bezpieczeństwo finansowe
  • Elastyczność w formie zatrudnienia na umowę o pracę lub działalność
  • Samochód służbowy, telefon służbowy, laptop plus narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Agro-Perfect Sp. z o.o. Sp.K. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się