Logo Pracuj.pl

Specjalista do spraw realizacji umów

J.T.C. S.A.O firmie

  • Będzin
    Będzin, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót elektrycznych i AKPiA w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,
  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • przygotowywanie harmonogramu zakupów towarów i usług, opracowywanie strategii kontraktacji, przygotowanie i prowadzenie procesu negocjacji, weryfikacja ofert i ostateczna rekomendacja w zakresie wyboru dostawców lub wykonawców branży elektrycznej,
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań; wybieranie optymalnego wariantu realizacji robót branży elektrycznej i uzgadnianie z zamawiającym zamiennych rozwiązań,
  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych,
  • samodzielne kierowanie projektem,
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych dla nowych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku elektrotechnika lub pokrewne,
  • doświadczenie w kierowaniu robotami branżowymi,
  • doświadczenie w procesie ofertowania,
  • znajomość MS Project i AutoCad,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności elektrycznej,

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów,
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Przyjazna kultura pracy,
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie do wysyłania dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem) za pomocą przycisku aplikowania.

Firma J.T.C SA oferuje kompleksowe usługi w zakresie dostaw, montażu i uruchomień Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki (AKPiA) oraz urządzeń i systemów elektrycznych.

Wierzymy, że Nasza długoletnia obecność w energetyce i w innych gałęziach przemysłu, wysoka jakość świadczonych usług, doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i dotychczasowe efekty naszych prac, pozwolą Państwu na zainteresowanie firmą J.T.C S.A.. oraz podjęcia decyzji o współpracy.

Specjalista do spraw realizacji umów, Będzin