Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw rekrutacji IT

ARforceO firmie

  • Sopot, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W każdym miesiącu prowadzimy kilkadziesiąt projektów rekrutacyjnych w takich technologiach jak .NET, Java czy PHP dla wybranych firm o zasięgu

globalnym i lokalnym.

Strategia naszego działania opiera się na zrozumieniu potrzeb i oczekiwań naszych pracowników i klientów.

W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu rekrutacyjnego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Szukamy osoby, która łatwo nawiązuje kontakt, jest ambitna, dynamiczna, potrafi myśleć niekonwencjonalnie a swoją przyszłość wiąże z rekrutacją w branży informatycznej.

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT;
  • pozyskiwanie kandydatów przy użyciu direct search;
  • przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych;
  • praca z Candidate Management System i rozbudowywanie bazy kandydatów;
  • reprezentowanie ARforce na wydarzeniach organizowanych prze JUG, PHPers i innych wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych metodą direct search (znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem);
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • otwartość i poczucie humoru;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • rozwój w obszarze rekrutacji dla branży IT;
  • realny wpływ na używane narzędzia i metody pracy;
  • udział i wpływ na rozwój ARforce;
  • przejrzysty system premiowy;
  • możliwość pracy zdalnej (do 20% czasu);
  • elastyczne godziny pracy (core hours – 10-14);
  • prywatną opiekę medyczna;
  • dopłatę do karty multisport.
INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ARforce Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Mikołaja Reja 13/15 81-874 Sopot
Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Twoją rzecz procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych możesz otrzymać tutaj: www.arforce.pl/odo
Miejscowość:
Sopot
Poziom:
REGULAR
Model Współpracy:
UMOWA O PRACĘ/
UMOWA B2B
Czas trwania:
BEZ TERMINU KOŃCOWEGO

Ogłoszenie archiwalne