Oferta pracy

Specjalista do spraw rozliczeń

Pekao TFI S.A.O firmie

Pekao TFI S.A.

Marynarska 15

Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy w dziale operacyjnym (back office) na stanowisko:

Przewidywany zakres obowiązków:

  • obsługa i bieżące wyceny funduszy inwestycyjnych (kontrola poprawności wycen funduszy),
  • sporządzanie bieżącej dokumentacji operacyjnej (dyspozycje, raporty, przelewy itp.),
  • współpraca z domami maklerskimi i bankami w zakresie potwierdzania i rozliczania transakcji,
  • sporządzanie instrukcji rozliczeniowych dla banków depozytariuszy.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • znajomość zagadnień związanych z rynkiem kapitałowym i funduszami inwestycyjnymi,
  • znajomość instrumentów finansowych (akcje, obligacje, instrumenty pochodne),
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych (MS Word, Excel, Access),
  • kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale operacyjnym firmy Asset Management, biura maklerskiego, banku lub towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

W zamian oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • perspektywy rozwoju zawodowego,
  • rozbudowany pakiet socjalny oraz uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym.

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w temacie maila oraz o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekao TFI S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy