Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw rozwoju e-commerce marki Mokobelle

7STONES sp. z o.o.O firmie

  • Mokotowska 54
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

7STONES sp. z o.o.

Mokotowska 54

Warszawa

Firma 7 Stones sp. z o.o. jest właścicielem marki Mokobelle.

Mokobelle to marka oferująca biżuterię modową o najwyższej jakości wykonania i autorskim designie, tworzona przez zespół doświadczonych projektantek i jubilerów. Marka istnieje na rynku od 2011 roku oferując swoje produkty stacjonarnie - we flagowym salonie na ul. Mokotowskiej 54 w Warszawie, w Elektrownii Powiśle w Warszawie oraz w punktach sprzedaży w warszawskim He Concept Store w Hotelu Europejskim, butiku Louve w Pasażu 13 w Krakowie.  Od początku powstania marka stawia na rozwój sprzedaży online - https://mokobelle.com/pl/.

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych (systematyczne zwiększanie wolumenu sprzedaży) w sklepie online.
  • Odpowiedzialność za rozwój sklepu online we współpracy z agencją deweloperską, co obejmuje: dodawanie nowych funkcjonalności, reagowanie na błędy, koordynowanie prac agencji, rekomendacje zmian.
  • Współpraca z działem marketingu w celu planowania strategii marketingowej i kampanii digitalowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami: przygotowywanie brief’u, akceptacja media planu i KPI, kontrolowanie przebiegu kampanii, analiza i ocena wyników, planowanie kampanii sprzedażowych i budujących wizerunek marki w kanałach digitalowych (SEM - SEO, social media, afiliacja, programmatic itd.).
  • Przygotowywanie raportów i analiz.
  • Rozwój marketing automation.
  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży: wprowadzanie marki na platformy sprzedażowe, marketplace’y oraz wsparcie rozwoju segmentu sprzedaży B2B (kampanie mailingowe).

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako e-commerce leader/expert w sprzedaży online, zdecydowanie preferowana branża fashion, beauty lub design,
  • Znajomość kluczowych taktyk sprzedażowych i narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż,
  • Znajomość Google Analytics i Business Managera Facebooka (Menadżer Sprzedaży, Menadżer Reklam)
  • Znajomość programów do e-mail marketingu (mile widziany Edrone lub Sales Manago)
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami wspierającymi marketing i sprzedaż,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów e-commerce’owych,
  • Doświadczenie w pracy z platformami e-commerce’owymi typu open source (mile widziana znajomość Prestashop).

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży mody z atrakcyjnym produktem – rozpoznawalna marka biżuterii, z możliwością dywersyfikacji marki na inne segmenty,
  • Samodzielne stanowisko, współpraca ze zgranym i kreatywnym zespołem, w bardzo dobrej atmosferze,
  • Pracę na pełen etat, wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • System premiowania zależny od osiągania wyznaczanych celów sprzedażowych,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne