Oferta pracy

Specjalista do spraw serwisu IT

LOCOO firmie

  • Dworcowa 83, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LOCO

Dworcowa 83

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie usług wsparcia technicznego w procesie obsługi infrastruktury. Prace wykonywane są zdalnie jak i w siedzibie klienta.

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy i działania serwerowego oraz biurowego sprzętu komputerowego w zakresie jego naprawy i modernizacji,

  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows w zakresie instalacji, konfiguracji i administracji.

  • Znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows w zakresie instalacji, konfiguracji i administracji w konfiguracji domenowej.

  • Znajomość zagadnień współpracy stacji klienckich z serwerem (np. Active Directory, SQL).

  • Dobra znajomość budowy sieci komputerowych (LAN, WAN, WLAN)

  • Znajomość zagadnień kopii zapasowych

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i współpraca z zespołem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia / zdanie egzaminu

  • Administracja systemami linux

  • Mile widziane doświadczenie w dziale helpdesk

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki stałego zatrudnienia

  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę

  • Udział w ciekawych projektach

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Współpracę z profesjonalistami

  • Narzędzia pracy telefon komórkowy, laptop

  • Motywujące warunki finansowe

  • Możliwość skorzystania z pakietu opieki zdrowotnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy