Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do spraw spedycji międzynarodowej

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Euroasia Cargo Service Sp. z o.o.

    Krakowska firma spedycyjna, istniejąca na rynku od 2002 roku poszukuje do biura w Krakowie osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Numer referencyjny: 1/08/2018

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej
    • realizacja zleceń spedycyjnych

    • stała współpraca z firmami przewozowymi
    • utrzymywanie stałych kontaktów z Klientem
    • poszukiwanie możliwości rozwoju i nawiązania współpracy z nowymi klientami

    Wymagania dotyczące stanowiska:

    • absolutnie wymagany ojczysty język rosyjski
    • płynna znajomość języka angielskiego
    • komunikatywna znajomość języka polskiego
    • preferowane doświadczenie zawodowe w branży sprzedaży
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość Pakietu MS Office
    • dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja własnej pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
    • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne benefity

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.

    Proszę o załączenie następującej treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Euroasia Cargo Service Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Euroasia Cargo Service Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.