Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw sprzedaży

ARTEL-s.c.O firmie

  • Nenckiego 138, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ARTEL-s.c.

Nenckiego 138

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków sprzedaży

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Współpraca z obecnymi klientami, architektami, wykonawcami

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Kompleksowa obsługa inwestycji

  • Egzekwowanie ustaleń handlowych

Nasze wymagania

  • Szybkie nawiązywanie relacji, kontaktów,

  • Wiedza na temat branży którą się zajmujemy,

  • Umiejętne zarządzanie czasem pracy,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Samodzielna umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Znajomość środowiska Microsoft Office.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjną podstawę wynagrodzenia.

  • Motywujący system premiowy, bez górnej granicy zarobkowej

  • Prace w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia branżowe

ARTEL-s.c.

Jesteśmy rozwijająca się firmą, która od 13 lat z powodzeniem spełnia najróżniejsze oczekiwania swoich klientów. Zajmujemy się sprzedażą oraz dystrybucja produktów z kategorii: stolarka okienna, podłogi, drzwi, tarasy, schody i wykończenia wnętrz.

Przewiń do profilu firmy