Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw sprzedaży zagranicznej

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.O firmie

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.

Ekonomiczna 8

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów zagranicznych w zakresie przyjmowania zamówień, wprowadzania ich do systemów, potwierdzania terminów ich realizacji oraz dbałość o przebieg całego procesu,

  • Przygotowywanie ofert zgodnych z zapytaniami klientów

  • Wystawianie faktur, listów przewozowych oraz organizacja transportów- zgłaszanie wysyłek do odpowiedniej firmy spedycyjnej oraz organizacja odpraw celnych,

  • Stały kontakt z klientami za pośrednictwem telefonu oraz maila w celu informowania o statusie realizacji zamówień, transporcie oraz ewentualnej zmianie terminów dostaw

  • Uczestnictwo w procesie reklamacyjnym: pozyskiwanie poprawnie wypełnionego formularza reklamacyjnego od klienta oraz przekazywanie go do działu jakości,

  • Bieżąca współpraca z działami produkcji, zakupów, księgowości, magazynu oraz logistyki,

  • Ścisła współpraca z centralą zlokalizowaną w Niemczech w związku z realizacją zamówień,

  • Przygotowywanie raportów z obrotu dziennego/miesięcznego oraz z stanu zamówień w realizacji

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji jest warunkiem koniecznym,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja oraz systematyczność pracy,

  • Dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji oraz budowania relacji z klientem,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z obsługą klientów zagranicznych- nie jest warunkiem koniecznym

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy na powyższym stanowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w środowisku międzynarodowym,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Firma WIKO Klebetechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie jest częścią międzynarodowej grupy, wywodzącej się z Niemiec, zajmującą się produkcją i dystrybucją chemii przemysłowej. Na rynku Polskim firma istnieje od 2005 r.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości klejów konstrukcyjnych dla branż produkcyjnych. W swojej ofercie mamy również uniwersalne środki do utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych bądź prywatnego użytku.

Przewiń do profilu firmy