Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista do spraw sprzedaży zagranicznej

DVDMAX.PL Sp. z o.o.O firmie

  • Spółdzielców 18a, Konin
    Konin, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DVDMAX.PL Sp. z o.o.

Spółdzielców 18a

Konin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kanałami sprzedaży B2C

  • obsługa zamówień

  • analiza obecnych i wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży

  • weryfikacja poprawności tytułów, opisów produktów w zamówieniach klientów

  • obsługa posprzedażowa

  • aktywne monitorowanie rynku konkurencji

  • współpraca z innymi działami firmy w celu usprawnienia jej działania

Nasze wymagania

  • you really can’t wait to speak English or maybe even du willst wirklich reden auf deutsch or quieres hablar con alguien en español…

  • udaje Ci się szybko pozyskać uwagę innych ________ bo łatwo nawiązujesz kontakty,

  • lubisz wyzwania - „challenge accepted!”says Barney.

  • uwielbiasz każdą muzykę - oglądasz nie tylko mainstreamowe filmy, a więc:

  • potrafisz wytropić i zdobyć zarówno czarnego jak i białego kruka,

  • handel w Internecie nie ma przed Tobą tajemnic…

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • niespodzianki premiowe,

  • pakiet dodatkowych świadczeń: jeszcze więcej filmów i seriali (kino, Netflix, HBO GO), jeszcze więcej muzyki (Spotify), dbałość o Ciebie (ubezpieczenie), wsparcie dla ciała (basen, siłownia), rozwój dla umysłu (szlifowanie języka)…

  • pracę pełną dynamicznych zwrotów akcji, jak dobry thriller;

  • niezawodny sprzęt do ogarniania „Internetów”.