Ta oferta pracy jest nieaktualna od 340 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do spraw środowiska

  • Słupsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Baltic Trade and Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Baltic Trade and Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością od 2007 roku prowadzi prace nad projektem morskiej farmy wiatrowej na Bałtyku.

    Miejsce pracy: Słupsk
    Region: pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja zagadnień związanych z ochroną środowiska, wynikających z prowadzonej przez Firmę inwestycji,
    • współpraca z zespołem, w związku z procedurą uzyskania raportu oddziaływania na środowisko,
    • współpraca z organami administracji środowiskowej

    Opis stanowiska:

    • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska,
    • preferowane wykształcenie związane z ochroną  środowiska,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów,
    • zdolności organizacyjne, samodzielność oraz skrupulatność,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • mile widziane doświadczenie z zakresu prac nad raportem środowiskowym
    Oferujemy:
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • umowę o pracę,
    • interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Baltic Trade and Invest Sp. o. o z siedzibą w Słupsku  z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Baltic Trade and Invest Sp. z o. o z siedzibą w Słupsku przy ul. Deotymy 21 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.