Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw technicznych i posprzedażowych / Technical & After-sales Specialist

Bito Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie list materiałowych

  • przygotowywanie kalkulacji kosztowych

  • przygotowywanie kosztorysów serwisowych

  • realizacja zleceń produkcyjnych oraz usług zewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy zespołowej oraz odpowiedzialność za zadania

  • dobra znajomość środowiska MS-Office

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek niezbędny, weryfikowany w procesie rekrutacji)

Mile widziane

  • umiejętność posługiwania się programem AutoCAD

To oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju poprzez czynny udział w realizacji projektów oraz szkolenia

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Komfortowe warunki pracy

  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość nauki języków obcych w siedzibie firmy)

  • Doskonałą atmosferę

Bito Polska Sp. z o.o.

BITO jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży techniki magazynowej. Ta założona w Niemczech w 1845 roku firma to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów elementów wyposażenia magazynowego w Europie. BITO szczyci się obecnie zakładami produkcyjnymi i przedstawicielstwami zlokalizowanymi w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii, Danii oraz Polsce. BITO posiada obecnie 70000 Klientów, dzięki czemu należy do liderów rynkowych. Swój dynamiczny rozwój BITO zawdzięcza świetnie zmotywowanym Pracownikom oraz zaawansowanym technicznie, najwyższej jakości produktom.

Przewiń do profilu firmy