Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista do spraw wdrożeń systemów informatycznych

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin

    Zadania główne:

    • wdrażanie oferowanych systemów bezpośrednio na zakładzie,
    • szukanie nowych klientów, działania marketingowe na rzecz promocji produktu,
    • obsługa potencjalnych klientów – wyjazdy do klientów, prezentacje oferowanych systemów, analiza potrzeb klienta,
    • przygotowanie wdrożeń / wizja lokalna przed wdrożeniem, umawianie przebiegu wdrożenia,
    • tworzenie dokumentacji oferowanych systemów w programie WORD,
    • testy prototypów nowych produktów / funkcjonalności na zakładzie,
    • drobny serwis / poprawki urządzeń podczas wdrożenia.

    Zadania dodatkowe:

    • drobne wyjazdy około firmowe,
    • pomoc przy montażu drobnych elementów oferowanych produktów,
    • pomoc w zamawianiu komponentów.

    Co wymagamy:

    • wykształcenie w dziedzinie TECHNOLOGII OBRÓBKI DREWNA – techniczne lub wyższe lub poparte doświadczeniem – od pozyskania kłody w lesie do opuszczenia deski podłogowej w fabryce,
    • komunikatywności,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • umiejętności samodzielnego rozwiązywania powierzonych zadań i problemów które się przy nich pojawią,
    • wdrożenia – cierpliwość (gdy szkoli się 60 letniego brakarza),
    • umiejętność tłumaczenia obsługi programu niewykwalifikowanym pracownikom produkcji,
    • spostrzegawczość i zainteresowanie procesami obróbki drewna – automatyzacją,
    • samoorganizacja pracy,
    • kreatywna umiejętność szukania potencjalnych klientów w ‘google’,
    • angielski B2,
    • prawo jazdy – praca delegacyjna – w dużym stopniu,
    • podstawowa umiejętność obsługi komputera – zwłaszcza pakiet Office (word, excel),
    • rozumienia i stosowania w praktyce zasady: „każdy popełniony przez nas błąd, tworzy konkretną wiedzę",
    • aktywnego nastawienia do wykonywanej pracy.

    Co damy od siebie:

    • obszerne i długoterminowe szkolenie / zapoznanie się z oferowanymi przez firmę produktami,
    • zapoznanie ze stosowanymi technologiami (systemy wizyjne, cyfrowa analiza obrazu),
    • spokojne miejsce pracy,
    • rozwój w zakresie wdrażania innowacyjnych i nowatorskich produktów / systemów
    • aktywny udział w tworzeniu nowych technologii w zakresie przemysłowej obróbki drewna,
    • praca w niewielkim, zgranym, interdyscyplinarnym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.