Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista do spraw windykacji

FUNDUSZ GÓRNOŚLĄSKI SPÓŁKA AKCYJNA

  • Sokolska 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sokolska 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • analiza portfela kredytów restrukturyzowanych i windykowanych

  • analiza zabezpieczeń rzeczowych

  • negocjacje z dłużnikami

  • monitoring czynności organów egzekucyjnych oraz sądowych

  • kontakt z kancelariami prawnymi współpracującymi z wierzycielem

  • sporządzanie pism i wniosków w zakresie otrzymanych spraw

  • sporządzanie raportów w zakresie administrowanych spraw

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość/doświadczenie procesów restrukturyzacyjnych i windykacyjnych

  • znajomość procedur sądowych i egzekucyjnych

  • zaangażowanie, operatywność i silna motywacja do działania

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • Udział w rozwoju firmy i nowych projektach

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

O nas

Od ponad 20 lat efektywnie wspieramy firmy w innowacyjnym rozwoju, wejściu na rynki zagraniczne, udzielamy dofinansowania na usługi szkoleniowe, oferujemy preferencyjne pożyczki i dotacje finansujące rozpoczynanie i prowadzenie działalności gospodarczej, udzielamy informacji na temat funduszy z Unii Europejskiej.

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywać się na bieżąco wraz z nadpływaniem cv.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.